Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Turzany

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Turzany

Turzany,dolnośląskie

450 000 zł238 m² 1 890,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 712 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości oferta black weeks! nowa, niższa cena W dniach od 21 listopada do 5 grudnia! * najniższa cena z ostatnich 30 dni - 520.000 zł Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

3 577 000 zł10 017 m² 357,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przystań portowa w Urazie znajdująca się na 275 km biegu Odry pomiędzy Wrocławiem a Brzegiem dolnym. Wyposażona w 55 stanowisk do cumowania łodzi oraz jachtów. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Złotniki Kujawskie(Turzany + 18 km)

28,87 zł/m²142,67 m² 4 119 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy do wynajęcia dostępny na piętrze lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na nowo wyremontowanym dworcu pkp w Złotnikach Kujawskich w atrakcyjnej lokalizacji na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł10 000,10 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 65/1 o powierzchni 10.000,1m2 w obrębie Komorówko w gminie Trzebnica. Powierzchnia działki: 10.000,1m2 Numer działki: 65/1 Polecam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tuczno

Tuczno(Turzany + 18 km)

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Dom jednorodzinny dwupoziomowy z dużą działką - Tuczno k. Inowrocławia Na sprzedaż wolnostojący, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław(Turzany + 6 km)

159 000 zł55,01 m² 2 890,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55,01 m , położonego na 1. piętrze kamienicy przy ul. Wałowej 1 w Inowrocławiu. Lokal znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ścinawa

Ścinawa(Turzany + 24 km)

477 000 zł135,15 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Prezentujemy na sprzedaż dwa segmenty domu w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu Tandem IV Studio Atrium. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Ścinawa

Ścinawa(Turzany + 24 km)

129 000 zł34,70 m² 3 717,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność! jeśli szukasz nieruchomości I masz pomysł na jego aranżację- ta oferta jest dla ciebie. Serdecznie polecamy Państwu tanie.